Renginiai

Lapkričio 17 dieną Kazlų Rūdoje įvyko antrasis projekto „Gerovės konsultantų modelio įdiegimas Kazlų Rūdos savivaldybėje“ viešinimo renginys.

Buvo svarbu netik viešinti informaciją apie gerovės konsultanto paslaugą ir jos svarbą, bet ir sužinoti, kokio susidomėjimo projektas sulaukė nuo savo starto pavasarį, kiek drąsiai žmonės kreipiasi pagalbos ir kaip vertina galimybę gauti profesionalias paslaugas nemokamai bei visiems prieinamai.
Renginio vedėja ir lektorė Edita diskutavo su auditorija apie emocinės sveikatos svarbą, o gerą nuotaiką palaikė bei dar daugiau žinių suteikė viktorina apie sveiką gyvenseną, iš kurios visos komandos išėjo su prizais, papuoštais projekto atributika.

Balandžio 12 dieną Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešojoje bibliotekoje įvyko pirmasis Gerovės konsultantų viešinimo renginys.

Renginyje buvo pristatytos gerovės konsultanto paslaugos,  buvo kalbama apie gerą emocinę sveikatą, pozityvų mastymą. Mokemės atpažinti, įvertinti stresines situacijas bei pozityvaus mąstymo dėka lengviau jas spręsti.

Pertraukėlės metu dalyviai buvo kviečiami pasivaišinti kava ir saldumynais,  o renginį užbaigėme viktorina, bei nugalėtojų apdovanojimu.

 

Projektas įgyvendinamas pagal programą „Sveikata“ Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis.